بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام

بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام

بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام

دانلود از اینستاگرام

دانلود از اینستاگرام

بهترین برنامه دانلود از اینستاگرام

قسمت های مهم  :

1- دانلود و ذخیره عکس  پروفایل کاربران با کیفیت اصلی

2-دانلود پست با عکس یا فیلم تکی و یا پست های چند عکسی و یا چند فیلمی

3- دانلود عکس و یا فیلم به صورت انتخابی در صفحه اینستاگرام خود

معرفی اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است. کاربران عضو اینستاگرام می توانند تصاویر و ویدیو های خود را در این رسانه با دیگر کاربران آن به اشتراک بگذارند.

کوین سیستروم در ۳۰ دسامبر۱۹۸۳ میلادی در نیویورک متولد شد. او یک کارآفرین و مهندس نرم‌افزار آمریکایی است که در حقیقت یکی از اصلی‌ترین موسسان شبکه اجتماعی اینستاگرام محسوب می شود.

کوین سیستروم یک اپلیکیشن اشتراک‌گذاری عکس مبتنی بر مکان را توسعه داد و وقتی متوجه شد که به یک نفر دیگر به عنوان موسس برای راه‌اندازی شرکتش نیاز دارد کسی را در نظر گرفت که در دانشگاه استنفورد هم کلاسیش بود ( مایک کریگر ).

کوین در مصاحبه ای گفته بود : من با این افرادی که می‌گویند رفتن به دانشگاه و هزینه کردن در آن فایده‌ای ندارد، کاملا مخالفم .

اینستاگرام (instagram) به کاربران خود امکان می‌دهد که عکسها و ویدئوهای خود را در دیگر شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس‌بوک، توئیتر، تامبلر و فلیکر به اشتراک بگذارند. در اینستاگرام قابلیتهای تصویری خوبی قرارداده شده که با استفاده از آنها شما عکس خود را قبل از ارسال بر روی شبکه اینترنت بسیار جذابتر می کنید ، این تغییرات و افکت های تصویری بی نظیرند و یکی از دلایل جذابیت اینستاگرام شده اند.

در اینستاگرام شما می توانید ضمن آپلود عکس آن را همزمان و یا بعداً بر روی سایتهایی نظیرتوییتر ، فیس بوک ، فلیکر ، تامبلرو فوراسکوور قرار دهید در این ارسالها نیازی به آپلود مجدد نیست و منبع عکس همان اینستاگرام خواهد بود.

یکی از دلایل محبوبیت این شبکه تمایل مردم به گرفتن اطلاعات و انتشار اطلاعات از طریق تصاویر است طرفداران تصاویر به این شکل از زندگی روزمره خود ، وقایع و هر چیزی را که دوست دارند عکس گرفته و نهایتاً آن را با کسانی که دوست دارند به اشتراک می گذارند .